Visas kategorijas

Jaunumi

Sākums> Jaunumi

Trešais Tjandzjiņas krūškurvja traumu un krūškurvja sienas rekonstrukcijas forums un nacionālā stafešu programma: minimāli invazīvas ribu lūzumu ķirurģiskās metodes ir veiksmīgi noslēdzies!

Laiks: 2022-11-18 Rezultāti: 38

Trešais Tjaņdzjiņas krūškurvja traumu un krūškurvja sienas rekonstrukcijas forums — un nacionālā stafetes programma: minimāli invazīvas ķirurģijas tehnika ribu lūzumu apguvei, sponsorē Ķīnas Krūškurvja traumu klīniskās izpētes grupa (CCIRS), ko līdzorganizē Krūškurvja traumu grupa. Ķīniešu medicīnas asociācija, ko organizēja Tianjin Tianjin slimnīca un palīdzēja Changzhou Jishuo Medical Devices Co. Šajā sanāksmē piedalījās vairāk nekā 3 eksperti no citām provincēm un pilsētām un vairāk nekā 20 eksperti krūšu kurvja ķirurģijā Tjandzjiņā.

Prof. Wang Dongbin no Tjandzjiņas slimnīcas vadīja šo sanāksmi.

Prof. Yang Yi, Ķīnas Torakālās traumas klīniskās izpētes sadarbības grupas priekšsēdētājs un Šanhajas Sestās tautas slimnīcas loceklis, uzstājās ar runu.

Prof. Yang Yi uzruna: Apsveicam ar veiksmīgo 3. Tiaņdzjiņas torakālās traumas un krūškurvja sienas rekonstrukcijas foruma atklāšanu! Krūškurvja traumām tiek pievērsta arvien lielāka uzmanība, taču tajā pašā laikā tā saskaras arī ar daudziem izaicinājumiem, piemēram, daudzi ārsti joprojām nevar pieņemt minimāli invazīvu krūšu kurvja traumu operāciju. Mums, krūšu kurvja ķirurgiem, vajadzētu sākt no sevis, lai standartizētu operācijas procedūru un veicinātu minimāli invazīvās krūšu kurvja ķirurģijas atpazīstamību sabiedrībā. Uzlabojoties cilvēku dzīves koncepcijai, es uzskatu, ka minimāli invazīvai krūšu kurvja ķirurģijai būs plašākas pielietojuma perspektīvas. Mēs ceram, ka visi strādās kopā, lai reklamētu vairāk!

Tjaņdzjiņas Krūškurvja slimnīcas kongresa goda priekšsēdētāja prof. Džan Sjuņa uzruna.

Prof. Džan Sjuņa uzruna: Sirsnīgi sveicam 3. Tiaņdzjiņas krūškurvja traumu un krūškurvja sienas rekonstrukcijas forumā! Agrāk Tjandzjinā nebija izcilas disciplīnas krūškurvja sienas traumu un rekonstrukcijas jomā. Kopš profesora Van Dongbina ierašanās Tjaņdzjiņas slimnīcā viņš ir pilnībā izmantojis krūšu kurvja ķirurģijas un traumu ķirurģijas resursus Tjaņdzjiņas slimnīcā un labi izveidojis šo platformu, kas veicina krūškurvja traumu un krūškurvja sienas rekonstrukcijas darbinieku savstarpēju apmaiņu visā valstī. . Palielinoties satiksmes plūsmai un pieaugot augstceltnēm, ievērojami palielinās arī krūškurvja sienas traumu iespējamība, un nepieciešamība pēc medicīniskās palīdzības tuvumā ir salīdzinoši liela. Uzmanību pelna tas, kā uzlabot krūškurvja sieniņu traumu standartizāciju, standartizāciju un homogenizāciju dažādās slimnīcās, īpaši primārajās slimnīcās. Novēlam konferencei panākumus!

Tianjin Baodi rajona Tautas slimnīcas konferences goda priekšsēdētāja prof. Van Guangšuna uzruna.

Prof. Wang Guangshun uzruna: Man ir liels prieks piedalīties 3. Tiaņdzjiņas krūškurvja traumu un krūškurvja sienas rekonstrukcijas forumā! Krūškurvja trauma ir svarīga krūšu kurvja ķirurģijas daļa, un traumas prognoze ir ļoti svarīga gan pacientiem, gan ārstiem, gan sabiedrībai! Krūškurvja traumas ir arī svarīgs ķirurgu pienākums, un ir jāpievērš uzmanība tam, kā pareizi veikt krūšu traumas glābšanu un ārstēšanu. Situācija ar krūšu kurvja traumu katram pacientam ir atšķirīga, tāpēc pastāv lielas atšķirības ārstēšanā, un turpmāk mums ir jāpieliek lielākas pūles, lai glābtu un ārstētu krūškurvja traumas. Profesors Van Dongbins ir krūškurvja traumu un krūškurvja sienas rekonstrukcijas vadītājs Tjaņdzjinā, un es uzskatu, ka krūškurvja traumu un krūškurvja sienas rekonstrukcijas tehniskais līmenis Tjandzjiņā būs augstāks profesora Van Dongbina vadībā, un visbeidzot novēlu 3. Tjaņdzjiņas forums par krūškurvja traumām un krūškurvja sienas rekonstrukciju ir izdevies!

Akadēmiskais laiks

01

Vienprātība par koncepciju un vadlīnijām

Moderators: prof. Džan Sjuņs, prof. Van Guanšuns

Profesors Yang Yi no Šanhajas Sestās tautas slimnīcas dalījās ar "Krūškurvja traumu datu bāzes izveidi un pielietošanu": profesors Jaņs iepazīstināja ar pašreizējo situāciju krūškurvja traumu datubāzē ASV, Lielbritānijā un Japānā, kā arī ar dažām reģionālajām traumu datubāzēm Ķīnā, norādot ka pašlaik Ķīnā nav visaptverošas datu bāzes traumu medicīnā. Tika ieviestas arī datubāzes funkcijas, piemēram, nozīme klīniskajā, zinātniskajā pētniecībā un medicīnas resursu sadalē. Šanhajas sestā tautas slimnīca ir izveidojusi krūškurvja traumu datu bāzi, kuras pamatā ir ribu lūzumu dati ar daudzām personalizētām funkcijām, kopā ar programmatūras uzņēmumiem, un šīs datu bāzes veidošanā ir piedalījušās vairāk nekā desmit slimnīcas Ķīnā. Mēs ceram, ka vairāk slimnīcu pievienosies, lai padarītu to par valsts datubāzi un veicinātu traumu attīstību Ķīnā.

Prof. Yang Jinliang no Hebei Medicīnas universitātes Trešās slimnīcas dalījās "Interpretācija par starptautisko vienprātību un vadlīnijām par ribu lūzumu ārstēšanu": Prof Yang interpretēja un apkopoja starptautisko vienprātību un vadlīnijas par ribu lūzumu ārstēšanu, kas izdota gan mājās, gan ārvalstīs, un uzsvēra galvenie punkti, piemēram: ideāls operācijas laiks ir jo agrāk, jo labāk; atpazīt operācijas vietu; laicīgi pieņemtu lēmumu par gaisa noplūdes vietu plaušās. Plaušu noplūdes vieta jāveic savlaicīgi un citi orgāni jāārstē savlaicīgi; standarta ribu fiksācijas procesu izmantošana, piemēram, anestēzijas process, griezuma veids, krūšu dobuma izpētes metode, apkārtējo audu bojājumi un lumpektomijas izmantošanas priekšrocības. Vienprātīgi tiek ieteikta arī lumpektomija ribu lūzumu izpētei un labošanai.

Prof. Su Džijons no Čifengas koledžas saistītās slimnīcas dalījās “Pašreizējais minimāli invazīvās ribu lūzumu ķirurģijas statuss”: Prof. Su pārskatīja ribu lūzumu ārstēšanu pirms lumpektomijas parādīšanās un detalizēti iepazīstināja ar minimāli invazīvās ribu ķirurģijas metodēm. lūzumus no vairākiem aspektiem ar savas komandas darba pieredzi, un apkopoja sešas idejas par ārstēšanas principiem. Viņš uzsvēra, ka lumpektomija ir līdzeklis un visa vadība ir vissvarīgākā; operācijas ieguvumam jāatsver operācijas traumas. Viņš prognozēja, ka uzsūcas materiāls ir galvenais virziens nākotnē, un tad ar pīto saišķu tehniku ​​būs laba izvēle.

Prof. Džans Cjans no Pekinas Jishuitan slimnīcas dalījās “ERAS koncepcijas pielietojums ribu lūzumu ķirurģijā”: Prof. Džans iepazīstināja ar dažādām metodēm un ķirurģiskām metodēm, lai paātrinātu pacientu atveseļošanos materiālu un ķirurģisko metožu ziņā ar mērķi samazināt ķirurģiskas traumas un pacientu sekas saistībā ar paātrinātas atveseļošanās operācijas (ERAS) koncepciju. Viņš iepazīstināja ar dažādām metodēm un procedūrām pacientu atveseļošanās paātrināšanai materiālu un ķirurģisko paņēmienu ziņā. Viņš ierosināja izstrādāt īpašus glābšanas pasākumus atbilstoši dažādu pacientu ķermeņa izmēra atšķirībām un specifiskām traumām, piemēram, 3D drukāšanas tehnoloģijas izmantošana aptaukošanās pacientu ārstēšanai. Pašlaik daudzi materiāli vēl nav piemēroti savienošanai ar torakoskopiju. Viņš uzsvēra ķirurģiskās sagatavošanas nozīmi, kas var saīsināt operācijas laiku un arī paātrināt pacientu atveseļošanos, un, attīstoties materiāliem, minimāli invazīvā krūšu kurvja ķirurģija ir nākotnes tendence.

Prof. Sja Fejs no Guidžou Medicīnas universitātes saistītās slimnīcas, prof. Hu Pings no Čuncjinas universitātes saistītās centrālās slimnīcas, prof. Ši Džins no Šaņdunas tradicionālās ķīniešu medicīnas universitātes saistītās slimnīcas, prof. Dzjans Vejs no saistītās centrālās slimnīcas. Šeņjanas Medicīnas koledžas slimnīca, prof. Dzjans Haifens no Anhui Medicīnas universitātes saistītās Čužou slimnīcas, prof. Zou Džičjans no Tautas atbrīvošanas armijas 960. slimnīcas un profesors Li Sjaolians no Cjinhai Sarkanā Krusta slimnīcas pilnībā apsprieda attiecīgi vairāki eksperti.

02

Klīniskie pamatpētījumi

Moderators: Prof. Lu Xi Ke Prof. Zhang Weidong

Prof. Huangs Lijuns no Ceturtās Militārās medicīnas universitātes Tangdu slimnīcas dalījās ar "Krūškurvja ķirurģijas medicīniskās un rūpnieciskās savstarpējās transformācijas pētījumiem": Prof. Huangs dalījās ar Ceturtās Militārās medicīnas universitātes Tandu slimnīcas veikto darbu krūšu kurvja ķirurģijas medicīnas un rūpnieciskās krustošanās jomā. transformācija. Viņš 3. gadā pirmo reizi iepazīstināja ar 2015D drukāšanas pielietošanas procesu bērniem ar piltuvi, kā arī citiem turpmākajiem mēģinājumiem, kā arī atšifrēja aiz tā esošo domāšanas un uzlabošanas procesu. Materiāla izvēles ziņā poliētera ētera ketonam (peek) ir labāka bioloģiskā saderība un regulējamas mehāniskās īpašības, kā arī 3D drukāšana ar skatienu, jo materiāls ir izmantots 35 slimnīcās Ķīnā. Visus šos lietojumus nevar sasniegt bez inženieru ekspertu palīdzības.

Prof. Wang Liming no Tjandzjiņas slimnīcas dalījās ar "Pētniecības progresu par EIT lomu ventilācijas funkcijas novērtēšanā vairāku ribu lūzumu gadījumā": Elektriskās pretestības tomogrāfija (EIT) ir svarīgs uzraudzības instruments pacientiem ar vairākiem ribu lūzumiem intensīvās terapijas nodaļās. pārraugot ventilācijas raksturlielumus, tas var atrast stresa punktu, noteikt gāzes svārstības un atspoguļot traumas pakāpi. EIT ir augsta telpiskā un laika izšķirtspēja, un tas ir vienkārši izpildāms, kas var nodrošināt pozitīvu atsauces vērtību ārstiem, lai savlaicīgi pielāgotu ārstēšanas plānu.

Profesors Mengs Sjaņguns no Tjaņdzjiņas slimnīcas dalījās “AI tehnoloģijas pielietojums ribu lūzumu diagnostikā”: krūškurvja lūzumiem ir dažādi tipēšanas veidi, no kuriem dažus var viegli neievērot. AI rezultātu un manuālas pārskatīšanas kombinācija ir ievērojami uzlabojusi inscenēšanas precizitāti, un vienota strukturēto pārskatu izmantošana padara rezultātus intuitīvākus. AI ir augsta palīgvērtība neasu krūškurvja traumu kvalitatīvai un kvantitatīvai novērtēšanai, un pacientu attēlveidošanas datu kombinācijai ir liela nozīme pacienta prognozes prognozēšanā.

Prof. Li Dženju no Guidžou Tautas slimnīcas, prof. Yi Jun no Austrumu kara zonas vispārējās slimnīcas, prof. Ju Sjaojuns no Hangdžou Fujanas rajona pirmās tautas slimnīcas, prof. Li Genži no Sjameņas piektās slimnīcas, prof. Šeņ Juguans no Zunyi pirmās tautas slimnīcas un prof. Yang Tao no Tjaņdzjiņas piektās centrālās slimnīcas apsprieda šo saturu.

03

Minimāli invazīva iekšējo ribu fiksācijas tehnika

Moderators: prof. Peng Zhang

Prof. Jin Longyu no Centrālās Dienvidu universitātes Trešās Xiangya slimnīcas dalījās ar "Krūškurvja sienas anatomiju un ķermeņa marķējumu": Prof. Jin pārskatīja ar krūšu kurvja ķirurģiju saistītās anatomiskās struktūras, tostarp krūškurvja sienas anatomiju, ķermeņa lineāros marķējumus (priekšējā viduslīnija, krūšu kurvja līnija). līnija, atslēgas līnija, parasternāla līnija utt.), muskuļu ķermeņa zīmes (lielais krūškurvja muskulis, mastoidālais muskulis, mugurpuses latissimus muskulis utt.) un kaula ķermeņa zīmes. ), kaula ķermeņa atzīmes (ribas, krūšu kauls, krūšu skriemeļi u.c.) u.c., un izskaidroja katras anatomiskās struktūras klīnisko nozīmi, kā arī traumas radītās sekas, lai sniegtu atsauci klīniskajai praksei.

Profesors Fans Ksinglongs no Šaņdunas universitātes Qilu slimnīcas dalījās ar tēmu "Piekļuves izvēle lumpektomijas ribu fiksācijai": Pašlaik torakoskopija ir plaši izmantota krūšu dobuma izpētei un hemostāzei, kas ir labāk vizualizēta, mazāk bojāta un vairāk. precīzāk nekā tradicionālās metodes. Sekundāru lūzumu gadījumā, kā arī pacientiem ar kombinētu krūšu kurvja asiņošanu un plaušu traumu, lumpektomija ir izdevīgāka. Lietu izvēlei jābūt salīdzinoši viegli izpildāmai. Fiksācija zem lumpektomijas ir sarežģīta, un tai ir nepieciešams augsts fiksācijas materiāla līmenis. Lumpektomija ir mazāk traumējoša ķermenim un palīdz samazināt pēcoperācijas komplikācijas.

Prof. Džans Dongšens no Šidzjažuanas trešās slimnīcas dalījās "Torakoskopiskās reversās fiksācijas paņēmiens intrakrūšu ribu lūzuma gadījumā": Prof. Džans izskaidroja lumpektomijas ribu lūzuma fiksācijas operācijas metodi, izmantojot video, un demonstrēja torakoskopiskās operācijas fiksācijas efektu, izmantojot tipiskus gadījumus. Lielāko daļu faktisko operāciju veic ar viena cauruma lumpektomiju, kuras priekšrocības ir neliels griezums, plašs redzes lauks, izvairīšanās no muskuļu un nervu bojājumiem, kā arī lielāka drošība bojājumu gadījumā lielo asinsvadu tuvumā. Tomēr tam ir lielas pleiras bojājumu risks; var ietekmēt noteikšanu, vai atdalītais gals ir labi izlīdzināts fiksācijas laikā; pašreizējai iekšējai fiksācijai nepieciešama turpmāka izpēte un attīstība, lai tās uzlabotu; atsevišķos gadījumos pastāv zināms dehiscences risks, kas prasa precīzāku ribu un citu defektu sadalīšanu.

Prof. Sju Envu no Ķīnas Tautas atbrīvošanas armijas Dienvidu kara apgabala vispārējās slimnīcas dalījās ar "Kaulu dzīšanas un kaulu pārtraukuma teoriju (BHN) ribu lūzumu fiksācijai": kaulu pārtraukums ietver kaulu dzīšanas pamatmehānismu un ir nopietnas vērtas. torakālo ķirurgu pētījums. Ribu lūzuma osteonekroze ir vissvarīgākais hronisku sāpju cēlonis. Pastiprināta un atrofiska osteonekroze ir biežāk sastopama krūšu kurvja ķirurģijā. Tiek uzskatīts, ka pārmērīga mehāniskā slodze, pārmērīga spriedze un slikta pielāgošanās mehānikai veicina kaulu nesavienošanos. Gan nepietiekama iekšējās fiksācijas noslodze, gan pārmērīga fiksācijas stingrība var izraisīt kaulu nesavienošanos. Kaulu dzīšanas un kaulu pārtraukuma teorija (BHN) ribu lūzumu fiksācijai atklāj, ka jāizvēlas materiāli ar mērenu izturību, stingrību un elastību, kā arī labu histo-saderību.

Prof. Sui Gang no Šandonas provinces trešās slimnīcas dalījās ar "Matricas sistēmu krūškurvja sienas audzēja rekonstrukcijā": krūškurvja sienas rekonstrukcija bieži ir nepieciešama lieliem ļaundabīgiem audzējiem krūšu sienā, piemēram, izmantojot autologus audus (ādas šķēli), mīkstu plāksteri ( polietilēns), un cietais materiāls (kauls, metāls, 3D drukas materiāls) krūškurvja sienas rekonstrukcijai pēc ribu skrimšļa izgriešanas. Krūškurvja sienas rekonstrukcijai ir noteiktas prasības materiāliem, kuriem jābūt elastīgiem un atbalstošiem. Matricas sistēmai piemīt labas biosaderības īpašības, viegla fiksācija, viegla formēšana, viegla griešana utt. Tā ir izmantota daudzu daļu, piemēram, sānu krūškurvja sienas audzēja, priekšējās krūškurvja sienas audzēja, krūšu kaula audzēja un ribu loka audzēja, rekonstrukcijai.

Prof. Ši Sjujuns no Tiaņdzjiņas Baodi rajona Tautas slimnīcas, prof. Sju Hejuns no Tiaņdzjiņas lādes slimnīcas, prof. Vans Taojuans no Tjaņdzjiņas bruņotās policijas specializētā medicīnas centra, profesors Šans Hunvejs no Ķīnas Tautas atbrīvošanas armijas Apvienoto drošības spēku 983. slimnīcas, Prof. Huans Jingtao no Tiaņdzjiņas Nankai slimnīcas, prof. Džans Juņsongs no Tjaņdzjiņas Tradicionālās ķīniešu medicīnas universitātes Vucjinas Ķīnas slimnīcas, prof. Jaņ Bingjuns no Tjaņdzjiņas Tautas slimnīcas un Li Mindzjans no Tjaņdzjiņas Pirmās centrālās slimnīcas Prof. un Li Mindzjans no Tjaņdzjiņas Pirmās centrālās slimnīcas apsprieda iepriekš minēto saturu.

04

Jaunas tehnoloģijas un jauns progress

Moderators: Prof. Han Xingpeng, prof. Jiao Jianlong

Prof. Jing Baoli no Sjiaņas Sarkanās biedrības slimnīcas dalījās “Dažādu lokalizācijas metožu pielietojums minimāli invazīvā ribu lūzumu ķirurģijā”: Prof. Jings detalizēti iepazīstināja ar dažādām lokalizācijas metodēm ribu lūzumu punktu atrašanai, tostarp pirmsoperācijas lokalizāciju ar palpāciju, instrumentāciju ( piemēram, 3D CT lokalizācija, ultraskaņas lokalizācija) un intraoperatīvā lokalizācija ar ultraskaņu pēc anestēzijas. Katrai pozicionēšanas metodei ir savas priekšrocības un trūkumi. Izvēloties optimālo pirmsoperācijas minimāli invazīvā griezuma novietojumu, ar saprātīgu ķirurģisku pieeju var efektīvi samazināt griezumu un maksimāli aizsargāt pacienta muskuļus, asinsvadus un nervus, kas var samazināt ķirurģiskas komplikācijas un veicināt atveseļošanos.

Prof. Wang Zhi no Tiaņdzjiņas slimnīcas dalījās ar "strukturētu lūzumu CT ziņojumu": Tjaņdzjiņas slimnīcas strukturētā lūzuma CT ziņojums ir balstīts uz standartizētu skenēšanas tehnoloģiju, ciešu saziņu ar ārstiem, ciešu faktisko klīnisko vajadzību integrāciju un radioloģiskās terminoloģijas izmantošanu panākt standartizāciju un standartizāciju. Sīkāka informācija par attēliem ir sadalīta, precīzi novietota, un lūzumu veidi ir aprakstīti standartizētā veidā, lai izveidotu standartizētu diagnozes un ārstēšanas ziņojumu, kas apvieno grafiku un tekstu. Šobrīd slimnīca aktīvi strādā pie mākslīgā intelekta, lai uzlabotu efektivitāti un atbrīvotu darbaspēku.

Profesors Džou Džimings no Šeņjanas Medicīnas koledžas Centrālās slimnīcas dalījās pieredzē par velves nagu pielietošanu krūšu ribu lūzuma gadījumā: loka nags ir atmiņas materiāls, kas var samazināt saskari ar kaula virsmu un uzturēt asins plūsmu uz kaulu. virsmas, un nav viegli izraisīt sekundāru lūzumu. Siltuma kontrakcijas raksturs palīdz veicināt ātru lūzumu dzīšanu. Izvēloties nagu, ir svarīgi izvēlēties pareizo izmēru un nodrošināt, lai tas atbilstu pēc saraušanās. Bowtie nagi ir norādīti daudzos scenārijos krūšu kurvja ķirurģijā. Lūzumiem, kas atrodas tuvu krūšu kaula-ķermeņa locītavai, tos var lietot kopā ar titāna plāksnēm.

Prof. Pi-Cong You no Tianjin slimnīcas dalījās ar "ERAS formā DRG": uztura statuss ietekmē vielmaiņas līdzsvaru, un uztura terapija un paātrināta rehabilitācija papildina viena otru un ir būtiskas ķirurģiskai ārstēšanai, jo īpaši pacientiem ar nepietiekamu uzturu ar nozīmīgu muskuļu zudumu. un pacientiem, kuri nepanes uzturu vai nespēj ēst, ir jāpiešķir individuāli. Uztura terapija ir jāpielāgo pacientiem ar uztura nepanesību vai nespēju ēst. Pacienta fiziskā stāvokļa pirmsoperācijas, intraoperatīvā un pēcoperācijas novērtējums un aktīvie uztura pasākumi palīdzēs veicināt pacienta atveseļošanos un saīsināt pacienta uzturēšanās laiku slimnīcā.

Profesors Ren Wanlu no Tiaņdzjiņas slimnīcas dalījās “Optimāla anestēzijas izvēle minimāli invazīvai ribu lūzumu ķirurģijai”: minimāli invazīvās operācijas ietvaros saskaņā ar EARS koncepciju anesteziologiem jāpievērš lielāka uzmanība perioperatīvai vadībai. Anesteziologam ir jāizvērtē anestēzijas plāns, jāizvēlas labākā anestēzijas metode, jānodrošina droša un efektīva anestēzija, jāatbilst operācijas vajadzībām, jārada pacienta komforts un jānodrošina laba pēcoperācijas atsāpināšana, lai pacients varētu ātri atgūties. Paravertebrālais nervu bloks ir pazīstams visiem, priekšējā serratus blokāde rada mazāk komplikāciju, un to var izmantot arī kā anestēzijas papildinājumu paravertebrālajam nervu blokam, un erector spinae blokādi izmanto kā pirmās rindas anestēzijas metodi ārvalstīs, un tās ir arī galvenās nervu blokādes metodes minimāli invazīvām ribu lūzumu operācijām mūsu slimnīcā šobrīd.

Profesors Ren Dzje no Tianjin Jinan slimnīcas dalījās "Klīniskajos rezultātos par incīzijas iekšējo fiksāciju pacientiem ar vairākiem ribu lūzumiem": Randomizētā kontrolētā pētījumā, kurā piedalījās 76 pacienti, profesors Ren atklāja, ka, salīdzinot ar konservatīvu ārstēšanu, incīzijas iekšējā fiksācija var efektīvi pārvietot un fiksēt vairāku ribu lūzumu lūzuma vieta un var samazināt izmantoto pretsāpju līdzekļu skaitu, saīsināt ICU un slimnīcas uzturēšanos, kā arī samazināt sāpju līmeni ar lielāku drošību.

Prof. Liu Sjufens no Binhai New Area Tautas slimnīcas, Tjaņdzjiņas, prof. Guo Sjintao no Tiaņdzjiņas ceturtās centrālās slimnīcas, prof. Li Sjuduns no Tiaņdzjiņas Jidžou rajona tautas slimnīcas, prof. Džan Sjueņs no Tiaņdzjiņas Vučinas rajona tautas slimnīcas, prof. Tjaņdzjiņas TEDA slimnīca, prof. Van Juemings no Tiaņdzjiņas Ninhe slimnīcas, prof. Pei Džidži no Tiaņdzjiņas Sjjinas slimnīcas un prof. Huans Sjiņs no Tjaņdzjiņas Jinghai rajona slimnīcas apsprieda iepriekš minēto saturu.

Tulkots ar www.DeepL.com/Tulkotājs (bezmaksas versija)

Iepriekšējā Atpakaļ uz jaunumiem nākamais