Visas kategorijas

Jaunumi

Sākums> Jaunumi

Veiksmīgi notikusi Jishuo Medical starpspinālās fiksācijas sistēmas jauno produktu novērtēšanas sanāksme

Laiks: 2023-04-04 Rezultāti: 68

Konferences ievads

1. gada 2023. aprīļa pēcpusdienā notiks jauno produktu novērtēšanas sanāksme "interspinous fiksācijas sistēma", ko rīko Rūpniecības departaments un Dzjansu provinces informācijas tehnoloģijas notika vērienīgi Čandžou Jishuo Medical Equipment Co Attiecīgie Changzhou pilsētas Rūpniecības biroja vadītāji un informācijas tehnoloģijas, Vujinas rajona Rūpniecības un informācijas birojs Tehnoloģija, Vujinas rūpniecības politikas nodaļa un Rietumtaihu ezera ekonomika Attīstības birojs piedalījās šajā jaunā produkta novērtēšanas sanāksmē; jaunais produkts Jishuo Medical Interspinous Fixation System novērtēšanas komiteja bija izveidota sanāksmē, un komitejas locekļi: profesors Tang Hai no Pekinas draudzības slimnīca, kas saistīta ar Capital Medical University, profesors Jans Kuņs no pirmās slimnīcas, kas ir saistīta ar Dalaņas Medicīnas universitāti, Profesors Li Čuns no Capital Medical University un profesors Li Čuns no Pekinas Tradicionālās ķīniešu medicīnas slimnīca, kas ir saistīta ar Capital Medical Universitāte. Pekinas tradicionālās ķīniešu medicīnas slimnīca, kas ir saistīta ar Capital Medical University, prof. Li Chungen, prof. Liao Bo no Tangdu slimnīcas Gaisa spēku Militārās medicīnas universitātes prof. Yao Haoqun no pirmās Nančanas universitātes saistītā slimnīca, prof. Džans Erlins no ziemeļaustrumiem Universitāte, Prof. He Kunjin no Hehai Universitātes, Prof. Zhang Zhiyong no Huabei General Hospital of Miners un profesors Zhao Hong no Changzhou slimnīcas Tradicionālā ķīniešu medicīna; Priekšsēdētājs Jiang Xiaofeng, vecākais viceprezidents Kou Vanfu un citi augstākā līmeņa vadītāji piedalījās novērtēšanas sanāksmē un bija liecinieki Kopā viņi bija liecinieki jaunai koncepcijai, jaunai tehnoloģijai un jaunam lietojumam "interspinous fiksācijas sistēma" un jaunākais Jishuo medicīnas sasniegums inovācijas.

Konferences sesija

Ziņojuma sesijā Kou Vanfu kungs sniedza visaptverošu skaidrojumu par jauns produkts "interspinous fixation system", kā arī līderi un eksperti apšaubīja un apsprieda produktu no vairākiem leņķiem, piemēram, materiālu, struktūru, veiktspēju un klīniskās priekšrocības, kā arī pārskatīja produktu izmeklēšanas ziņojums, testēšanas ziņojums un cita saistīta informācija.

Vērtēšanas komiteja uzskatīja, ka produkts "starpspināla fiksācija sistēmai” ir šādas tehnoloģiskās īpašības: tā realizē tūlītējas fiksācijas nozīme klīniskajā pielietojumā; to var sasniegt interspinous un interlaminar kaulu saplūšana pēcoperācijas rehabilitācijā; uz izskata dizains realizē nepārtrauktu vairāku segmentu pielietojumu (var būt uzklāts uz L5-S1 spraugu); Klīniskā aspektā produktu var kombinēt ar citos klīniskos apstākļos produktu var kombinēt ar citām ķirurģiskām procedūrām, lai uzlabot efektivitāti un samazināt komplikācijas.

Vērtēšanas komisija augstu novērtēja tehnisko jauninājumu darbu Jishuo Medicīna. Vērtēšanas komisija vienbalsīgi piekrita, ka pasludināts par jaunu produkta dokumenti ir pilnīgi un standartizēti, un produkta tehniskie indeksi, eksperimentālie parametri un kvalitātes kontrole atbilst novērtēšanas prasībām, un produkts ir sasniedzis vietējo vadošo līmeni (pirmais šāda veida uzņēmums Ķīnā).

Sanāksmes kopsavilkums

Tikšanās siluets

Veiksmīga jauno produktu novērtēšanas sanāksmes sasaukšana "interspinous fiksācijas sistēma" iezīmē vēl vienu stabilu soli jaunajā produktā Jishuo Medical pētniecības un attīstības darbs, kas turpinās augt par starptautisku uzņēmumu, kas orientēts uz tehnoloģiskām inovācijām un vadošā galvenā tehnoloģija nākotnē.

Tulkots ar www.DeepL.com/Tulkotājs (bezmaksas versija)

untitled11_副本

Iepriekšējā Atpakaļ uz jaunumiem nākamais